Balík do Južnej Ameriky

Balík do Južnej Ameriky

Verte, že zasielanie balíkov do Južnej Ameriky nemôže byť jednoduchšie, ako s nami! Namiesto toho, aby ste nosili ťažké balíky na poštu a stáli v dlhých radoch, prípadne platili vysoké sumy konkurenčným prepravným spoločnostiam, vyberte si nás. Váš balík preberieme napríklad aj u vás doma a doručíme ho priamo do rúk príjemcu v Južnej Amerike!

Koľko stojí balík do Južnej Ameriky?

Ak chcete odoslať balík do Južnej Ameriky za bezkonkurenčnú cenu, ste tu správne. U nás stojí zaslanie balíka do hmotnosti 10 kg len 160€. Ak bude mať balík vyššiu hmotnosť, za každý ďalší kilogram zásielky pripočítajte k cene 16€.

Nezabudnite
Balík musí byť správne zabalený. Viac tu
Pozor na veci vylúčené z prepravy. Viac tu

Aká je doba doručenia balíka?

Výhodou odosielania balíkov s našou spoločnosťou je tiež naozaj rýchla doba doručenia. Príjemca v Južnej Amerike nemusí na balík čakať dlho. Doručíme ho už za 8 až 16 pracovných dní.

Prečo posielať balík do Južnej Ameriky práve s nami?

Rýchle doručenie balíka.
Bezpečné doručenie balíka priamo do rúk príjemcu v Južnej Amerike.
Vynikajúca cena za prepravu balíka.
Poistenie balíka do 200€ zahrnuté v cene prepravy.

Aké sú ďalšie podmienky zasielania balíkov do Južnej Ameriky?

Južnú Ameriku tvorí viacero štátov, pričom každý z nich má vlastné podmienky, čo sa týka prijímania balíkov. Samozrejmosťou je však to, že balík do žiadnej z krajín Južnej Ameriky nesmie obsahovať veci vylúčené z prepravy. Ak si nie ste istí niektorou položkou vo vašom balíku, overiť si ju môžete na tomto linku http://dct.dhl.com/aboutDuty?dstCntry=XX. Namiesto XX zadáte písomný kód konkrétnej krajiny, kam balík zasielate. Zoznam kódov nájdete tu https://en.wikipedia.org/wiki/ISO_3166-1_alpha-2. Nájdete tu aj položky, ktoré je do konkrétnej krajiny zakázané zasielať, prípadne je ich odosielanie obmedzené.