Balík do Číny

Balík do Číny

V dnešnej dobe je už pomerne bežné objednávať si tovar z Číny prostredníctvom rôznych čínskych e-shopov. Čo však v prípade, ak chcete balík do Číny zaslať vy? Možno sa vám to zdá zložité. Ale verte, že s nami odošlete balík do Číny naozaj jednoducho a za perfektnú cenu. Ako na to?

Koľko zaplatíte za balík do Číny?

Ak posielate balík do hmotnosti 10 kilogramov, zaplatíte 160€. Za každý ďalší kilogram zásielky je potrebné prirátať 16€. Toto poštovné je v porovnaní s konkurenciou naozaj výhodné.

Nezabudnite
Balík musí byť správne zabalený. Viac tu
Pozor na veci vylúčené z prepravy. Viac tu

Za aký čas doručíme váš balík?

Čína nie je „za rohom“, no napriek tomu váš balík doručíme za pomerne krátky čas. Už za 8 až 16 pracovných dní bude balík v rukách príjemcu v Číne.

Prečo posielať balík do Číny práve s nami?

Garantujeme rýchle dodanie.
Ponúkame bezkonkurenčnú cenu prepravy do Anglicka.
Poistenie balíka do 200€ máte zdarma! Je zahrnuté v cene.
Preprava je absolútne bezpečná.

Čo ešte do balíka zasielaného do Číny nepatrí?

Okrem vecí vylúčených z prepravy, neexistujú pri zasielaní balíkov do Číny výraznejšie obmedzenia, čo sa týka obsahu. Podobne, ako aj pri iných krajinách, balík do Číny nesmie obsahovať žiadne nebezpečné, horľavé, mimoriadne cenné, či pornografické predmety. Obmedzenia neexistujú ani pri zasielaní bežných kožených výrobkov (napríklad oblečenia). Povolenie by bolo nutné v prípade, ak by sa jednalo o kožené výrobky z ohrozených zvierat. Všetky ostatné bežné predmety (mimo vylúčených z prepravy) je do Číny možné prepravovať v primeranom množstve pre osobnú potrebu príjemcu.