Balík do Austrálie

Balík do Austrálie

Poslať balík do Austrálie za rekordne krátky čas a k tomu za bezkonkurenčnú cenu? Určite je to možné. Stačí, ak si objednáte služby našej spoločnosti. Pretože kvalitnejšie služby v oblasti prepravy a zasielania balíkov, by ste našli len ťažko! Čo potrebujete vedieť, ak posielate balík do Austrálie?

Aká je cena za zaslanie balíka do Austrálie?

Za každú zásielku do hmotnosti 10 kilogramov zaplatíte poštovné 120€. Pri každom ďalšom kilograme zásielky je potrebné prirátať 12€. Napríklad za 15kg teda zaplatíte 180€.

Nezabudnite
Balík musí byť správne zabalený. Viac tu
Pozor na veci vylúčené z prepravy. Viac tu

Aká je doba doručenia balíka do Austrálie?

Balík do Austrálie doručíme naozaj expresne rýchlo. Už za 6 až 10 pracovných dní!

Prečo posielať balík do Austrálie práve s nami?

Garantujeme rýchle dodanie.
Ponúkame bezkonkurenčnú cenu prepravy do Austrálie.
Poistenie balíka do 200€ máte zdarma! Je zahrnuté v cene.
Preprava je absolútne bezpečná.

Čo ďalšie nesmie obsahovať v balík do Austrálie

Pri zasielaní balíkov do Austrálie neexistujú výrazné obmedzenia. Samozrejme, neprípustné sú veci vylúčené z prepravy. Inak môžete posielať prakticky všetko.

No takisto platí, že vaše zásielky musia byť v súlade so zákonom, a teda nemôžete zasielať napríklad pornografické materiály tak, ako aj do ostatných krajín. Zákazníkov zväčša zaujíma zasielanie potravín. Originálne zabalené potraviny, s výnimkou mäsových a mliečnych výrobkov a potravín obsahujúcich časti zeleninových a ovocných lístkov, sú povolené. Zasielať teda môžete aj rôzne cukrovinky, pekárenské výrobky a podobne.