Balík do Afriky

Potrebujete odoslať balík do Afriky? Žiadny problém! Stačí, ak si objednáte naše služby. Zasielame balíky do celého sveta a Afrika nie je výnimkou. Aj do vzdialených krajín Afriky dokážeme doručiť balík rýchlo, bezpečne a za vynikajúce ceny. Nižšie nájdete potrebné informácie k odoslaniu balíka do Afriky.

Cena za odoslanie balíka do Afriky

V porovnaní s konkurenciou sú naše ceny naozaj výhodné. Za každú zásielku do 10 kg zaplatíte 160€. Ak váš balík váži viac, za každý ďalší kilogram prirátajte 16€.

Nezabudnite
Balík musí byť správne zabalený. Viac tu
Pozor na veci vylúčené z prepravy. Viac tu

Za aký čas bude balík do Afriky doručený?

Doručenie je skutočne rýchle. Balík doručíme adresátovi v Afrike priamo do rúk, a to už za 7 až 12 pracovných dní.

Prečo posielať balík do Afriky práve s nami?

Garantujeme rýchle dodanie.
Ponúkame bezkonkurenčnú cenu prepravy do Anglicka.
Poistenie balíka do 200€ máte zdarma! Je zahrnuté v cene.
Preprava je absolútne bezpečná.

Aké sú ďalšie podmienky zasielania balíkov do Afriky?

To, že balíkom do Afriky nesmiete posielať veci vylúčené z prepravy, je samozrejmosťou. Existujú nejaké ďalšie obmedzenia? Všetko závisí od konkrétnej africkej krajiny, do ktorej balík zasielate. Odporúčame preto informovať sa o podmienkach dovozu do konkrétnej krajiny. Zaujímavosťou je však napríklad to, že pokiaľ zasielate potraviny (iba v originálnom balení a tie, ktoré nie sú vylúčené z prepravy), ich doba spotreby musí byť dlhšia ako 6 mesiacov od dátumu odosielania. Inak je potravina klasifikovaná ako rýchlo podliehajúca skaze a bude vylúčená z prepravy. Ak teda odosielate originálne zabalené potraviny, určite si skontrolujte dobu spotreby.