Súťaž o prepravu balíka do USA alebo Kanady

Súťaž o prepravu balíku do USA alebo Kanady

Na našej facebookovej stránke sme spustili víkendovú súťaž, výhrou je preprava balíka do USA alebo Kanady, samozrejme zadarmo.

Súťaž trvá od 1. 3. 2019 do 10. 3. 2019 do polnoci, víťaza/ku budeme losovať v pondelok 11. 3. 2019 doobeda. Výhrou je preprava balíka do USA alebo Kanady zadarmo.

Ak sa vám nechce čakať na výhru, preprava zásielky sa dá objednať hneď teraz 🙂

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže

Organizátorom a usporiadateľom súťaže je spoločnosť Matko a Kubko Logistics LTD so sídlom v Birminghame na 16c Holyhead road B21 0LT.

Doba trvania súťaže

Súťaž o prepravu balíka do USA alebo do Kanady trvá od 1. 3. 2019 do 10. 3. 2019 (23:59)

Súťažiaci

Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky, Českej republiky, Spojených štátov amerických alebo Kanady. Súťažiaci musí mať v dobe zapojenia sa do súťaže minimálne 15 rokov. Usporiadateľ si vyhradzuje právo zistiť vek výhercu.

Priebeh súťaže

1) Na našej facebookovej stránke – https://www.facebook.com/balikdosveta/ – bola zverejnená súťaž:

2) Súťažiaci napíše odpoveď do komentára pod obrázkom, do súťaže budú zaradené iba správne odpovede.

Žrebovanie výhercu/kyne

Žrebovať výhercu/kyňu budeme v pondelok 11. 3. 2019 v doobedňajších hodinách náhodným výberom čísla a jeho následným odrátaním od najvyššieho komentára smerom dole. Následne zverejníme meno výhercu aj s jeho profilovou fotkou na našej facebookovej stránke.

Výhercovi/kyni pošleme správu o výhre cez správy na Facebooku. V prípade, že by sa z akýchkoľvek dôvodov ukázalo, že súťažiaci nesplnil podmienky výhry, usporiadateľ vyhlási neplatnosť účasti tohto súťažiaceho a vyhlási výhercom nasledujú komentár v poradí.

Výhra v súťaži

Výhrou v súťaži je preprava 1 (slovom jedného) ks zásielky do hmotnosti 10 kg do USA alebo Kanady zadarmo. Maximálne rozmery nesmú prekročiť súčet 200 cm a najdlhšia strana môže mať maximálne 80 cm.

Ďalšie podmienky súťaže

  1. Súťažiaci sa môže zapojiť do súťaže iba s jedným komentárom
  2. Usporiadateľ je oprávnený bez náhrady upraviť pravidlá súťaže, či súťaž pozastaviť, odvolať alebo zrušiť. Odkaz na pravidlá súťaže budú vždy súčasťou zadania súťaže. Tieto pravidlá súťaže sú považované v rámci súťaže za jediné, úplné a konečné. Konečné rozhodnutie pri sporných otázkach vždy urobí usporiadateľ súťaže. Usporiadateľ je oprávnený kontrolovať všetky podmienky pre účasť v súťaži.
  3. Súťažiaci sa zapojením do súťaže udeľuje v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko a to za účelom predania výhry a iných marketingových aktivít usporiadateľa. Súťažiaci sa zapojením do súťaže zároveň súhlasí v prípade výhry so zverejnením osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko a profilová fotografia na facebooku na našich facebookových stránkach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *