Balík do USA

Balík do USA

Chystáte sa poslať balík do USA? V tom prípade ste na správnej adrese. So zaslaním balíka do USA si nemusíte robiť starosti. Stačí nás kontaktovať a my to vybavíme. Prevezmeme od vás balík na dohodnutom mieste a doručíme ho do USA rýchlo, za vynikajúcu cenu a priamo do rúk príjemcu. Je to naozaj také jednoduché!

Koľko zaplatíte za balík do USA?

Balík do USA môžete s nami poslať za vynikajúcu cenu, a to 90€ za zásielky do 10 kilogramov. Za každý ďalší kilogram zaplatíte 9€. Ak by teda balík vážil napríklad 15 kg, cena prepravy bude 135€.

Nezabudnite
Balík musí byť správne zabalený. Viac tu
Pozor na veci vylúčené z prepravy. Viac tu

Aká je doba doručenia balíka do USA?

Balík u vás prevezmeme a priamo k adresátovi v USA ho doručíme už za 5 až 9 pracovných dní. Teda omnoho rýchlejšie, ako napríklad prostredníctvom klasickej pošty.

Prečo posielať balík do USA práve s nami?

Garantujeme rýchle dodanie.
Ponúkame bezkonkurenčnú cenu prepravy do USA.
Poistenie balíka do 200€ máte zdarma! Je zahrnuté v cene.
Preprava je absolútne bezpečná.

Čo ďalšie nesmie obsahovať v balík do USA

Pozor na to, aby balík neobsahoval veci vylúčené z prepravy. Zakázané je napríklad mäso a mliečne výrobky. Avšak zákaz sa nevzťahuje len na samotné mäso, ale aj výrobky z neho ako trvanlivé salámy, či konzervy.

Okrem toho do USA nesmiete balíkom zasielať ani ovocie a zeleninu. A to z dôvodu obmedzenia možného šírenia škodcov. Zasielať ich môžete len v prípade, že máte vybavené dovozné povolenie.

Zakázané sú tiež tovary veľmi vysokej hodnoty. Preto do balíka určite nedávajte umelecké predmety, drahé kovy alebo peniaze. Problém by mohli predstavovať aj výrobky zo zvierat, čiže kože, kožušiny alebo slonovina. Ich zasielaniu v balíku sa preto radšej vyhnite.

Do balíka do USA sa neodporúča tiež pridávať rôzne akumulátory a horľaviny (napríklad plyn do zapaľovačov). Samozrejme, vylúčené sú tiež pornografické materiály v akejkoľvek forme. Ak sa takémuto obsahu vyhnete, balík bude doručený adresátovi v USA bez problémov.