Balík do Anglicka

Balík do Anglicka

Zaslať balík do Anglicka už v dnešnej dobe nie je nič výnimočné. Existuje niekoľko možností, ako to urobiť. Vy však nemusíte hľadať spôsob, ako balík do Anglicka zaslať. Hľadajte spôsob, ako to urobiť rýchlo, lacno a bezpečne! A práve ste ho našli. S nami môžete posielať do Anglicka prakticky čokoľvek. Či už klasické balíky, rôzne dokumenty alebo aj nadrozmerné zásielky. K príjemcovi sa dostanú naozaj rýchlo a za bezkonkurenčnú cenu. Chcete vedieť viac?

Koľko zaplatíte za balík do Anglicka?

Naša cena prepravy zásielok do Anglicka je bezkonkurenčná. Za zásielku do hmotnosti 10 kg zaplatíte len 22€! V porovnaní s konkurenciou je táto cena naozaj najvýhodnejšia. Najmä ak spomenieme fakt, že zásielka je automaticky poistená do ceny 200€. Ak potrebujete zaslať nadrozmernú zásielku, cenu vám radi vyrátame podľa vami udaných rozmerov zásielky.

Nezabudnite
Balík musí byť správne zabalený. Viac tu
Pozor na veci vylúčené z prepravy. Viac tu

Za aký čas doručíme váš balík?

Od odchodu balíka z SVK / CZ, až do jeho doručenia adresátovi v Anglicku, uplynie maximálne 7 prac.dní! Balík však môže byť doručený aj omnoho skôr, a to už za 4 prac.dni.

Prečo posielať balík do Anglicka práve s nami?

 Garantujeme rýchle dodanie.
 Ponúkame bezkonkurenčnú cenu prepravy do Anglicka.
 Poistenie balíka do 200€ máte zdarma! Je zahrnuté v cene.
 Preprava je absolútne bezpečná.

Čo ešte do balíka zasielaného do Anglicka nepatrí?

Veci vylúčené z prepravy sú samozrejmosťou. No do Anglicka nie je dovolené zasielať napríklad aj tovar, ktorý porušuje autorské práva. Nemali by ste teda posielať „napálené“ CD s hudbou a filmami. Neodporúča sa ani tovar s príliš vysokou hodnotou, alebo aj tekutiny v sklenených fľašiach s privysokou hodnotou. Ak by ste zasielali balík s nedovoleným obsahom (alkohol,cigarety,…) , mohol by byť zabavený anglickými colníkmi. Vo vlastnom záujme teda do balíka pridávajte len povolený tovar. Iba tak vám môžeme zaručiť bezpečnú a bezproblémovú prepravu.